“Minu Nepaal” – Kaia-Kaire Hunt..ja palju muud

Vaatan, et minu viimasest postitusest on nüüdseks omajagu aega möödas. 11 päeva kui täpsem olla. Ja selle aja jooksul on juhutnud vähe.
Olen väsinud, segaduses ja mida kõike muud. Sellest on tingitud ka kerge inspiratsiooni puudumine. Tehti pakkumine Comedy Findlandi jaoks üks poster teha ning kõik mu inspiratsiooni kraanid olid tühjad. Lihtsalt ei tulnud midagi. Pärast poolt tundi hakkasin mõtlema sõna “english” üle, mis seal posteris figureeris ning kas see sõna pärselt ka nii kirjutatakse. Keeruline olukord. Aju oli kokku jooksnud. See selleks, räägiks nüüd raamatust ka.
Minu kätte ilmus “Minu Nepaal” 2010. aasta märtsis. Ma mäletan seda nii hästi kõigest selle autogrammi ja kuupäeva järgi, mis autor minu raamatusse kirjutas. Nüüdseks on sellest möödunud ligi poolteist aastat. Ma ei mäleta millal ma seda täpselt alustasin, kuid meeles oli, et algus tundus minu jaoks isegi natukene igavana. Kuidagi aeglaselt võttis hoogu ning teemad hüppasid kiirelt ja miski justkui ei klikinud. Tegin väikse pausi ning alustasin ülejäänud 3/4 raamatu lugemist, mis alles oli jäänud.
Siis läks raamat minu jaoks millegipärast huvitavaks. Need inimesed, keda seal kirjeldati olid värvikad ning selged minu silme ees. Autori emotsioonid said minu omadeks elades tema minevikule kaasa.
Nagu näete on minu kujutlus- ning mõtlemisvõime mind maha jätnud ning ma ei suuda midagi välje mõelda. Aga ma ütlen ühte. See oli hea raamat ning pani mind tõsiselt huvi tundma vabatahtliku töö ning nepaali suhtes.

See selleks. Homme on kaitseväe arstlik komisjon ning olen ka selle pärast praegu närvis. ‘

Hiljem

Tagged

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s