Roll & Bass ja mis tegelikult kõige tähtsam…

Selle postituse esimeses mustandis alustasin ma lausega, et sellest ilmselt midagi pikka ei tule aga võta näpust. On inimesi, kes selle nüüd oma tegudega natuke pikemaks venitasid aga ei tasu muretseda ühtegi halba sõna mul pole.

Alustame siis üleeilsega. Plaanid olid paigas ning foorum näitas, et trummi ja bassi pidu pidi algama kell 22 ning ma lootsin, et esimesed esinejad, kes SIIN (vabanda, et linki ei lisa, sest praeguseks on kõik vead ka foorumis parandatud) ajakavas olid ära mängitud esinevad ka nii nagu kirjas oli. Eks nagu tavaliselt ma eksisin ja ma jäin hiljaks. (Vabandan siiralt. Loodan, et kuidagi oskan tasa teha). Hiljaks jäin aga erinevate asjaolude tõttu, mis ma lootsin korda ajada kella 23ks. Jube halb on näha kui Minu tegevus või tegevusetus tekitab kelleski pettumust. Viimasel ajal tundub, et ma oskan seda kahjuks tekitada inimestele väga palju, pahameelt siis. Märtmik mul on aga ma ei oska seda kasutada (loe: viitsi). Mälu on aga ka sama lühike kui vana inimese soeng. Vabandan.

Räägime nüüd peost. Ma pean tõdema, et trummi ja bassi osas olen ma suhteliselt võhik kuid see pidu oli täis vaid head muusikat. Kuulsin rohkem kui kord ka Netsky’t. Kes teda ei tea võib klikka ta nimel, seal näete last.fm’i tutvustust ja lõppu lisan ma paar tema lugu. Igatahes oli minu kõige suurem eesmärk (paljude teiste seas) ära kuulda Lu:k laivis. Kas see voolas minust sujuvalt mööda või olin ma nende aja suitsuruumis, kuid minust möödusid nad sujuvalt. Kahjuks. Õhtu lõpuks oli aga millegi pärast jube halb olla. Eks see pidev bass ei mõjunud mulle hästi (& õlu ka).

Eilne oli aga veider. Ja seda heas mõttes. Sattusin msn’is Kadriga rääkima ning ta teatas kahetsusega, et ta ei pruugi jõuda Tartu peole, mis eilsest pidi jätkuma. Eks ei osanud ma selle peale midagi öelda, kui vaid kurvastada aga noh, temal oli lahendus varukast võtta. Pärnumaale. Võtsin pool tunnikest mõtlemiseks ja olin bussis teel Pärnumaale. Igal juhul oli see õige valik. Vaikne õhtupoolikja hää seltskond. Parim kombinatsinioon.

Teate, ja lõpetuseks..igatahes nägin üle pika aja õe ka ära. Kõndisime bussipeatusest tema poole ning siis tuli jutuks, et kaua pole me üksteist näinud. 2 aastat. 2 aastat ei olnud me üksteist näinud ja peaaegu aasta korraliult rääkinud. Sürreaalne kui kiiresti aeg lendab ja kahju kui kaua ei olnud üksteist näinud. Aga mis muud üle jäi, tegime katatud aja tasa. Kohe tariti mind ka Pärnu jahisadamasse ning kaatrile. Tegime Pärnu jõe deltale ning jõele endale paar tiiru peale ja nägu oli naerul.

..ning mis tegelikult kõige tähtsam viimasel päeval – sain ema haual lõpuks ära käidud.

Tagged ,

2 thoughts on “Roll & Bass ja mis tegelikult kõige tähtsam…

  1. K. says:

    Pärast selle teksti lugemist on mul ropult hea meel ikka, et su kutsusin. Just seetõttu, et sa oma õde nägid.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s