‘Täna on hea päev rõõmu jagamiseks’

Teate, mitte iga päev ei võta ma orkuti, kohati debiilseid nõuandeid kuulda aga täna…täna on teistsugune päev. Täna on hea päev.
Ja orkut kirjutas mulle – ‘Täna on hea päev rõõmu jagamiseks’ ning seda ma tegin. Võtsin Hanif Kureishi raamatu ‘Black Album‘ kaasa ning läksin linna ilma kindla sihita.
Esimese asjana astusin poest poodi Kaubamajas ja siis..ja siis jõudsin ma Rahva Raamatusse. Kui mul vaid rohkem raha oleks olnud. Heh, kes seda varem poleks öelnud. RR’is jäi mulle näppude vahele 2 asja. Esimesena Neil Gaimani ‘Sandman’ esimene osa ja vinüülplaat. Ja see plaat ei olnud mingi suvaline ofc. See oli “The xx – xx”. Kui see poleks maksnud ligi 400.- oleks ta mul kindlasti juba hõlma vahel ning mina kodus. Mis siis, et mul pole mingisugust plaadimängijat.
Hommik polnud veel lõppenud. Kell 13 istusin suudlevatesse maha, et võtta üks pokaal veini. Elu oli ilus..ja eks ta on siiamaani. Väga palju aitas sellele kaasa ilus ilm. Seltskond oleks olnud tervitatud kuid ka üksi oli tore. Tundus, et just sellisel ajal kui ma ei ütleks seltskonnast ära on teistel kool või puudub mul krediit telefoni arvel.
Sellegi poolest pole päev veel lõppenud seega andke teada mulle kui soovi täna midagi teha..olen ilmselt käpp.

C. J. S.

Tagged

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s