Postitus mitte millestki

Miks siis selline pealkiri? Sest selle postitusel pole mitte mingit mõtet, kirjutan ehk vaid selleks, et saaksite aru, et ma pole täiesti ära surnud siin blogimaailmas (ja noh, mul oli juba tahtmine kirjutada..midagigi).

Täna…täna on olnud üks väga huvitav päev. Uudis sotsioloogia minus just mingisugust erutust ei pakkunud kuid need 30 minutit pärast seda (ma läksin loengust varem minema) olid omaette elamus. Olin kaasa võtnud oma fotoka (mida te ilmselt paar postitust tagasi nägite) ning läksin linna peale pildistama. Kogu see tegevus oli omaette elamus. Päike ei olnud veel kõrgele tõusnud ning tänavad olid veel pool tühjad. Selline olukord andiski võimaluse kuhugi äärekivile maha istuda ning mõtiskleda, kust oleks kõige parem pilti teha. Eriti kui film ja ilmutamine nii palju maksavad.

Nüüd ka õhtul läksin jalutama. Enese kokku võtmine võttis omajagu aega aga kõik tasus ära. Käisin teisel pool jõge..seal kus on lodjakoda ning istusin paadisillale  maha. Mõtlesin, mõtisklesin ning lihtsalt nautisin olemist. Korra käis ka peast läbi humoorikas mõte, et peaks leidma kellegi kes jalutades minuga sammu peaks ning ette ära ei jookseks siis oleks põhjust rohkem väljas käia. Nii, lihtsalt niisama..ilma alkoholita. Seejärel väike jalutuskäik supilinnas ning tähtveres. Sõnad ei suuda kirjeldada kõiki neid mälestusi ning positiivseid emotsioone mis tõid pinnale õitsevad sirelid, linnulaul ning vihmamärjad puud majade hoovides (kõik need said aga tegelikult alguse ühest blogi postitusest, mida ma täna päeval lugesin. Enda minevik, mälestused ning kõik mööda ütlemised ja tegemised. Kõik oli nii vaikne. Soovisin, et elaks kuskil inimtühjal (nii öelda) saarel nagu Kihnu, Vormsi või Vilsandi puumajas, kus ainukeseks mureks oleks toit.

Linnas võtab elu ikka liiga läbi ning need mured? kes nende kõigiga suudab hakkama saada.

C. J. S.

Vot see oli lõpuks üks korralik random rant.

Tagged

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s