Öölaulupidu

Laulupeol oli täna täiesti veider mõelda juba ette, et kuidas ma selle ürituse siia blogisse sisse kannan ja noh, enam vähem nii nagu ette kujutasin ma ta siia kirja panen. Eelkõige need emotsioonid. Kahjuks peab tõdema, et need olid negatiivsed. Koos nende emotsioonidega tuli meelde Gerly eelmise aasta öölaulupeo kirjeldus. Jube lihtsalt.

Miks siis mul nii negatiivseid kogemusi sealt on selgitan kohe. Ma kohe ütlen – pole minu süü, et sind inimesepoega on kunagi pea peale kukutatud või keegi on sind pestes liiga kaua vee all hoidnud aga kurat küll, sellegi poolest peaks ühel inimeseloomal olema piisavalt mõistust peas, et pudeleid mitte esiridadesse loopida. Sellist asja lihtsalt ei teha.

Loomulikult jäid ka häirima inimesed, kes olid lihtsalt liiga palju alkoholi tarbinud ning suutsid vaevalt omal jalal püsida, seejuures aga meile otsa vajudes ning teistele kõrvalolijatele näkku ropendades.

Tõele au andes tunnistan, et kui poleks olnud neid joobes rääbakaid, kelle ainukeseks eesmärgiks sel peol oli teiste ahistamine siis tundus kõik päris hea ja mahe. Inimesed olid koos, laulsid isamaalisi laule ning rõõmustasid üheskoos selle vahva ürituse üle.

Kuid nüüd panen ma arvuti magama ja lähen voodi oma selga valutama.

Tartlane olen ja tartlaseks jään.

C. J. S.

PS. Lähemal ajal lisan siia ka mõned pildid

Tagged ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s