Noorte muusikute loomingu konkurss Elleri muusikakoolis

Istusin maha kõigest selle jaoks, et kuulata natuke head muusikat ning täiesti kogemata tuli mängimisele ‘This will destroy you‘ (kui te seda bändi ei tea siis ma ei kujuta ette kus te elanud olete?!). Taustaks otsustas minu Xbox 360 hakata sirvima pilte ja mis te arvate, mis pildid tulid..ilmselt arvan selle ainult mina ära. Nimelt hakkasid korda mööda ette ilmuma pildid korrast kui Leena ja Siimuga Saaremal käisime. Sürreaalne, kuidas TWDY sobib jumalikult kokku Saaremaa loodusega.

Kõik eelnev tekitas minus aga piisavalt hea tuju ning tõstis kõrgele motivatsiooni kirjutada tänasest kontserdist Elleri muusikakoolis, kuhu Signe mind kutsus ja mul on väga hea meel selle üle, sest seal pakutav muusika oli meeliülendav. Poleks tõesti midagi sellist oodanud. Rajud kitarri rifid, mahedad saksofoni helid ning rütmikad trummikäigud. Kaunis.

Ometigi suutsid 2 esinejat mind oma igavuse ning üksluisusega üllatada. Ja üllatada mind halvas mõttes. Üks neis kõlas kui Tuberkoloited (jah, nii halb oligi) ning teise laulu sisu ei jõudnud minuni ja mööda klaverdas ta ka.

Ma nimesid täpselt ei mäleta, kuid pean ausalt tunnistama, et kõige rohkem meeldis mulle Raul Ojamaa võrratu kitarri käsitlemine ning tema bändi koostöö aga ka kõige viimane esineja (kes väidetavalt oli Animal Drama aga väiksemas koosseisus).

Kas te olete näinud filmi ‘It might get loud‘(ei hakka ma siin teile seda nüüd lahti seletama. Selleks on filmiblogid)? Kui ei ole, vaadake. Täna avastasin ka erinevate efektiblokide võlu kitarrimängu juures.

http://www.4shared.com/audio/XNman5Cp/_02__This_Will_Destroy_You_-_T.html

Päev on vist möödunud ja mulle meenus veel midagi, mis ma sellele postitusele juurde tahtsin lisada. Nimelt meenus mulle film Jim Jarmuschi väga hea film – Coffee & Cigarettes, mis aga sobiks väga hästi just sellesse keskkonda. Mahe must kohvi ning traditsiooniline suits, mis looks vastava keskkonna. Kui teie peast jookseb praegu läbi mõte, et kas ma suitsetan siis ma vastan: vaadake seda filmi ja öelge, et pärast seda te ei TAHAKS suitsetada.

Tartu Tubakasõltlaste selts: http://tartuss.blogspot.com/

Coffee & Cigarettes treiler:


__________

Picture: http://shojojim.deviantart.com/

Tagged ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s